Terminai

 

Puikio internetinėje parduotuvėje rasite prekes, kurios jau yra pagamintos ir gali būti siunčiamos iš karto. Jums tereikia norimas prekes įsikelti į pirkinių krepšelį ir apmokėti. Prekės bus išsiųstos ne vėliau kaip per 1- 4 d.d. po apmokėjimo gavimo. Į šį laiką neįeina siuntos keliavimo laikas. Jei el. parduotuvėje neradote jums tinkamos prekės (atspalviai, dydžiai, formos) susisiekite su mumis svetainėje esančiame žinučių laukelyje, arba skambinkite telefonu +37067054087. Individualūs užsakymai paruošiami priklausomai nuo užimtumo.

Pristatymas

Puikis aksesuarus pristatome Omniva, LP EXPRESS paštomatais arba galite atsiimti patys Kaune, iš anksto susitarus! Norint siuntas siųsti į užsienį-susisiekite su mumis. Per kiek dienų siunta pasieks gavėją, priklauso nuo paštomatų tuo metu esančio užimtumo(informaciją galite rasti jų puslapyje) • SVARBU ! Siunčiant krikšto žvakes, mes kaip kūrėjai, stengiamės kiek įmanoma apsaugoti jas nuo dūžių, todėl rekomenduojame pasirinkti Omnivos paštomatą, kurie teikia “atsargiai” paslaugas (kaina papildomai 2€), ko negali pasiūlyti LP EXPRESS paštomatas. Betkuriuo atveju mes neprisiimam atsakkmybės už kurjerių netinkamai atliktą darbą.

Grąžinimas

Jūs turite teisę atsisakyti įsigytų prekių Puikis internetinėje parduotuvėje, pranešdami mums apie tai el. paštu. Prekių grąžinimas vyksta pagal LR civilinio kodekso 6.362 straipsnį. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą. Grąžinama suma yra be siuntimo mokesčio, t.y. grąžinama tik prekės vertė. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu . Pagal individualų užsakymą pagamintoms prekėms 14 dienų grąžinimo/keitimo taisyklės negalioja. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, originalioje ir nepažeistoje pakuotėje. Už sugadintą pakuotę taikomas jos vertės mokestis. Prekės išsiuntimu turėsite pasirūpinti jūs. Jei tai buvo krikšto žvakė, privaloma papildoma paslauga “atsargiai”. Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 14 darbo dienų pervesti pinigus į jūsų sąskaitą arba pakeisti prekę kita. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas dovanų kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta pirkimo metu).

Taip pat:

Puikis pasilieka teisę atšaukti užsakymą, jei prekės (-ių) nebeliko sandelyje. Tokiu atveju pirkėjas bus informuotas elektroniniu laišku. Nepavykus susisiekti su pirkėju užsakymas bus automatiškai nutraukiamas. Kai kurių gaminių atspalviai gali šiek tiek skirtis realybėje – tai priklauso nuo apšvietimo fotografuojant, mobiliųjų įrenginių bei kompiuterių nustatymų, kurie spalvas gali perteikti šiek tiek kitaip.